Aktualności

Program Badamy Geny zmienia się dla Państwa!

3-Wersje-facebook_mod2_WG

Od dziś Program Badamy Geny jest dostępny w 3 wersjach - podstawowej, pełnej i rozszerzonej.

Badamy Geny to unikalna inicjatywa, która ma na celu zapewnienie Polkom i Polakom profilaktyki przeciwnowotworowej dobranej do indywidualnego profilu genetycznego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów przygotowaliśmy trzy wersje badania - podstawową, pełną i rozszerzoną. Każde badanie uwzględnia personalizowany plan profilaktyki. Więcej informacji na stronie BadamyGeny.pl.

Wersję podstawową przygotowaliśmy dla osób, którym zależy na ocenie ryzyka raka piersi, raka jajnika zależnego od BRCA1 i BRCA2 lub raka prostaty. W tej wersji badamy 15 genów związanych z tymi chorobami i oferujemy je w cenie 438 zł.

Wersja pełna odpowiada dotychczasowemu badaniu 70 genów z oceną ryzyka zachorowania na wszystkie nowotwory dziedziczne i kosztuje tyle, ile do tej pory, czyli 638 zł (599 zł plus 39 zł za kuriera i zestaw do oddania śliny).

Wersja rozszerzona, oprócz badania 70 genów z oceną ryzyka zachorowania na wszystkie nowotwory dziedziczne, obejmuje również analizę genów pod kątem metabolizmu wybranych leków. Wrodzone różnice w reakcji na leki dotyczą zarówno powszechnie stosowanych leków przeciwbólowych, jak leków specjalistycznych stosowanych np. w chemioterapii nowotworów. Przykładowo ok. 10% osób w populacji wolniej usuwa z organizmu ibuprofen, co może czterokrotnie podnieść ryzyko działań niepożądanych, takich jak krwawienie z przewodu pokarmowego. Dzięki naszemu badaniu genetycznemu można zyskać wiedzę o swojej indywidualnej reakcji na leki przeciwbólowe, chemioterapię, tamoksyfen, znieczulenie ogólne i antykoncepcję doustną.

Dokładny opis badań i inne informacje dotyczące Programu można uzyskać na stronie: badamygeny.pl.

Warsaw Genomics realizuje testy w kierunku SARS-Co...
„Startupy w Pałacu” - wyróżnienie dla Warsaw Genom...

Podobne wpisy