Aktualności

Bezpłatne konsultacje dla pacjentów onkologicznych we współpracy z Fundacją Znajdź Pomoc

Znajd-pomoc_wg

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dla pacjentów onkologicznych!

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że dzięki nawiązanemu niedawno partnerstwu pomiędzy Warsaw Genomics a Fundacja Znajdź Pomoc, możemy przekazać dla pacjentów onkologicznych, ich bliskich oraz wszystkich zainteresowanych doskonałą wiadomość! W grudniu, w naszej poradni w Warszawie przy ul. Kopernika 21 odbędą się darmowe "łączone" wizyty - u dr hab. Anny Wójcickiej oraz Prezes Fundacji Mai Surowicz-Biłyj. W trakcie pierwszej części wizyty doc. Wójcicka opowie o nowoczesnych metodach terapii celowanej, czyli w jaki sposób można potencjalnie skuteczniej i bezpieczniej leczyć chorobę nowotworową. Drugą część stanowić będzie spotkanie z Panią Surowicz-Biłyj, która opowie o kompleksowej pomocy, jaką Fundacja oferuje swoim podopiecznym, od specjalistycznej pomocy psychologów i psychoonkologów po pozyskiwanie pieniędzy na leczenie i rehabilitację.
Mamy nadzieję, że takie łączone spotkanie da Państwu siłę do walki z chorobą i pomoże uwierzyć, że razem można lepiej z nią walczyć!

Pierwsze konsultacje ruszają 10 grudnia. O kolejnych terminach będziemy informować na bieżąco. Możliwość rejestracji: poniedziałki-piątki w godz. 10:00-16:00 pod numerem +48 22 65 80 180, prosimy o podanie hasła: "Znajdź pomoc".

„Startupy w Pałacu” - wyróżnienie dla Warsaw Genom...
Wiceprezydent Warszawy zapowiedział badanie ryzyka...

Podobne wpisy