Aktualności

Bezpłatne konsultacje ze specjalistą ds. psychoonkologii i interwencji kryzysowej

Poradnia-znajdz-pomoc

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy bezpłatne konsultacje ze specjalistą ds. psychoonkologii i interwencji kryzysowej w ramach współpracy Warsaw Genomics z Fundacją Znajdź Pomoc. Konsultacje prowadzone przez Panią Maję Surowicz-Biłyj – Prezes Fundacji Znajdź Pomoc są dostępne w ramach Poradni Warsaw Genomics i są skierowane zarówno do Pacjentów Programu Badamy Geny, jak i dla wszystkich innych potrzebujących wsparcia Pacjentów onkologicznych i ich bliskich.

Dlaczego warto skorzystać?
Pomoc psychologiczna w trakcie choroby nowotworowej jest ważnym elementem terapii. Wsparcie psychologiczne pacjentów stanowi ważne uzupełnienie leczenia oraz ogromną podporę dla bliskich towarzyszących chorym.

Rejestracja
Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się na konsultacje poprzez stronę naszej Poradni: https://warsawgenomics.pl/poradnia. Konsultacje odbywają się w każdy wtorek i czwartek i prowadzone są w formie telekonsultacji. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsaw Genomics bierze udział w realizacji program...
Poszerzamy naszą ofertę diagnostyki w kierunku COV...