Aktualności

Orzeł Innowacji - nagroda specjalna za działalność Warsaw Genomics na rzecz ograniczenia pandemii COVID-19

orly-innowacji

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Orzeł Innowacji „Rzeczypospolitej". Przyznana nam nagroda specjalna dotyczy innowacyjnych rozwiązań ograniczających skutki pandemii COVID-19. 

To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że od samego początku pandemii robimy wszystko, żeby jak najlepiej pomagać pracownikom służby zdrowia oraz nam wszystkim, czyli potencjalnym pacjentom. Pracujemy siedem dni w tygodniu, od samego początku nie przestaliśmy pracować nawet na jeden dzień. Do dzisiaj przetestowaliśmy przeszło 400 tys. osób i mogę Państwa zapewnić, że do końca będziemy robili wszystko, żeby wykorzystać nasze kompetencje i moce w jak najlepszy sposób" – mówiła dr hab. Anna Wójcicka, współzałożycielka Warsaw Genomics.

„Orzeł Innowacji" jest konkursem wyłaniającym młode, rozwijające się firmy, oferujące innowacyjne, kreujące wartość produkty czy usługi. Nagradza także przedsiębiorstwa, które prowadzą prace badawczo-rozwojowe, osiągając dzięki nim sukcesy biznesowe. W tegorocznej edycji kapituła przyznała nagrodę specjalną za prace nad innowacyjnym rozwiązaniem mającym ograniczyć skutki pandemii COVID-19.

Poszerzamy naszą ofertę diagnostyki w kierunku COV...
Nagroda Gospodarcza money.pl w kategorii Firma Rok...