Aktualności

Badania genetyczne Warsaw Genomics nagrodzone Godłem „Teraz Polska” w kategorii najlepszych usług

Teraz-Polska-laureat

Decyzją Kapituły nasza diagnostyka genetyczna oparta na sekwencjonowaniu genowym została nagrodzona w kategorii najlepszych usług Godłem Promocyjnym „Teraz Polska".

Na zdjęciu mogą Państwo dostrzec statuetkę w otoczeniu tej części Zespołu, bez której nic w laboratorium nie mogłoby się wydarzyć. Serdecznie dziękujemy Kapitule i wszystkim naszym Pacjentom za docenienie i zaufanie. 

 
 

W Warsaw Genomics i Programie BadamyGeny.pl odczytujemy geny, by uchronić ludzi przed zachorowaniem albo też, jeśli choroba się rozwinie, żeby leczyć ich jak najskuteczniej i jak najbezpieczniej. Pracujemy, by zmieniać rzeczywistość wokół nas. Przyznanie nam Godła „Teraz Polska" jest potwierdzeniem tego, w co wierzymy: że dzięki naszym działaniom Polska może być pierwszym krajem, w którym każdy człowiek, każdy pacjent będzie objęty taką opieką medyczną, jakiej potrzebuje, a ta potrzeba jest w dużej mierze zapisana właśnie w naszych genach. Czytajmy więc geny. Na zdrowie!

dr hab. n. med. Anna Wójcicka, prezes Warsaw Genomics

Do 29. edycji Konkursu wpłynęło blisko 100 zgłoszeń, z których 55 zdobyło uznanie Branżowych Komisji Ekspertów i nominacje do Godła „Teraz Polska". Następnie Kapituła Konkursu dokonała wyboru laureatów, w których gronie znalazła się nasza firma.

Więcej informacji o 29. edycji Konkursu „Teraz Polska":

https://terazpolska.pl/pl/a/Ogloszono-laureatow-Konkursu-Teraz-Polska-i-Konkursu-Wybitny-Polak

Emerging Europe Awards 2019 - II miejsce w kategor...
Warsaw Genomics w Raporcie "Odpowiedzialny biznes ...

Podobne wpisy