Aktualności

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP dla Warsaw Genomics

Nagroda-Gospodarcza

Nasza firma - Warsaw Genomics została wyróżniona Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Startup_PL. Gratulujemy pozostałym zwycięzcom!

Warsaw Genomics wykonuje ponad 500 badań genomowych tygodniowo, co czyni nas największym w Polsce podmiotem oferującym wielkoskalowe badania genetyczne - diagnozujemy choroby rzadkie, oceniamy ryzyko chorób serca i nowotworów oraz dobieramy lepsze terapie pacjentom onkologicznym. Nasze badania wykonujemy wykorzystując autorskie narzędzia, co umożliwiło znaczącą redukcję ich ceny. Realizujemy także Program Badamy Geny, z którego skorzystało już przeszło 22 tys. osób w Polsce.

Nagrodą honorowane są najlepsze podmioty gospodarcze w kraju, które przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki, promują Polskę na arenie międzynarodowej oraz stanowią wzór dla innych firm. Kapituła nominowała w sumie 21 firm w sześciu kategoriach. Otrzymana przez Warsaw Genomics nagroda w kategorii Startup_PL przyznawana jest przedsiębiorstwom, które istnieją na rynku nie dłużej niż 5 lat oraz stworzyły innowację produktową lub technologiczną.

Serdecznie dziękujemy Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska"​ za zgłoszenie naszej kandydatury.

Więcej informacji:
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1433719,andrzej-duda-wreczyl-nagrody-gospodarcze-prezydenta-rp.html

Firma Warsaw Genomics dwukrotnie wyróżniona podcza...
Warsaw Genomics wśród nominowanych do Nagrody Gosp...

Podobne wpisy