Aktualności

Anna Wójcicka, prezes Warsaw Genomics, otrzymała tytuł Bizneswoman Roku 2017!

20180301_Bizneswoman_Roku_Wojcicka-Anna-MT

Z przyjemnością informujemy, że Anna Wójcicka, prezes Warsaw Genomics, została laureatką IX edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku.

Kapituła Konkursu przyznała Annie Wójcickiej tytuł Bizneswoman Roku 2017 w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach.

Dr hab. Anna Wójcicka jest współzałożycielem i prezesem Warsaw Genomics, spółki diagnostycznej, która w ciągu 2 lat od powstania w 2015 roku stała się największym w Polsce podmiotem, wykonującym badania genetyczne.

Zespół Warsaw Genomics stanowią lekarze i naukowcy, których główną misją jest stworzenie i przekazanie pacjentom możliwie czułych i dokładnych testów genetycznych opartych o najnowsze osiągnięcia światowej nauki. Wykorzystując nowoczesne narzędzia analizy genetycznej, zespół Warsaw Genomics poszukuje w genomie człowieka błędów odpowiedzialnych za powstawanie chorób. Spółka wykonuje ponad 500 testów genomowych (NGS) tygodniowo, diagnozując szereg chorób genetycznych.

Warsaw Genomics wraz z Uniwersytetem Warszawskim (UW) i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym (WUM) realizuje Ogólnopolski Program Oceny Ryzyka Zachorowania na Raka BadamyGeny.pl (kliknij link by dowiedzieć się więcej).

Testy genetyczne Warsaw Genomics pomogą dzieciom, ...
Prof. Krystian Jażdżewski wśród STU najbardziej wp...

Podobne wpisy