Aktualności

Firma Warsaw Genomics dwukrotnie wyróżniona podczas Deloitte Technology Fast 50

fast50

Warsaw Genomics została zwycięzcą przyznawanej w ramach rankingu nagrody Social Impact Award. Zostaliśmy również docenieni i umiejscowieni w kategorii specjalnej Rising Stars.

Deloitte Polska po raz 20 zaprezentowała ranking najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej - Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, wśród nich znalazła się nasza firma. 

Warsaw Genomics została zwycięzcą nagrody Social Impact Award. Jest ona przeznaczona dla instytucji łączących rozwój innowacyjnych produktów czy usług technologicznych z pozytywnym oddziaływaniem na społeczności i środowisko. To wyjątkowe wyróżnienie, które nie mogłoby być możliwe bez naszego zaangażowania w ramach Programu Badamy Geny, w którym przebadaliśmy już ponad 22 tysiące osób.

Dzięki naszej pracy i dynamicznemu rozwojowi zostaliśmy również docenieni i umiejscowieni w kategorii specjalnej Rising Stars - wschodzące gwiazdy. Nasz średni wzrost w objętym przez raport okresie został oceniony przez Deloitte na 509%.

Pełen raport Deloitte Fast 50 Central Europe dostępny jest na stronie:
https://www2.deloitte.com/content/campaigns/ce/technology/fast-50/ce-technology-fast-50-2019.html

Więcej informacji:
https://ceo.com.pl/deloitte-technology-fast-50-central-europe-2019

Dr hab. Anna Wójcicka wyróżniona Nagrodą Novitatis...
Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP dla Warsaw Genom...

Podobne wpisy